Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Samus

    addikt

    válasz Quasi_modo #3 üzenetére

    Engem például a vizuális látványvilág érdekelne, az hiányzik. A több főképernyő, hasznosabb widgetek, több animáció, egy kattintásos BT és Wifi ki-be kapcsolás. Maga a Symbian úgy, ahogy kezelhető így is, a mappás rendszer nagyon jó, csak a kijelölést kellene megoldani normális módon. A C6-ra várok, hátha kapok egy olcsó N97 mini-t :)

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

  • Samus

    addikt

    válasz Quasi_modo #18 üzenetére

    Hupsz, ha jól láttom, alul három pötty található. Samuéknál ez jelzi az aktuális oldalt, így talán kapunk három főképernyőt. Widgetekkel kapcsolatban igaz, lehessen feltenni, és jó, de ha nincs miből válogatni, akkor mindegy (bár Symbian, amennyi hack készült a rendszerre, szerintem ez nem lesz akadály). Mindenesetre akármilyen is lesz, várom a C6 tesztjét. 12 MPx teljes mértékben felesleges, még az 5 is, ekkora érzékelő mellé (akármekkora is, de biztos kisebb, mint a legolcsóbb kompaktoké) a 3.2 is elég lenne...Csak legyen LED vaku és Xenon benne. Előbbi zseblámpának és videózás közben, a második fényképezéshez ideális (lenne, de sok gyártó erre sem jön rá magától...). A Symbian pedig sajnos tényleg le van maradva a jelenlegi trendhez képest, az új Android Sense UI-val jelenleg mindent aláz úgy rendesen...nem tudom, szerintem az UIQ-ban elkezdett látvány nem volt rossz, csak soha nem volt alá vas, ami kihajtotta volna rendesen...

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Új hozzászólás Aktív témák