Aktív témák

• Dexar007

veterán

Üdv újra.
    Visszatértem..Hétvégén a teletext 887. oldalán néztem a meccseket mert a Balatonnál nincs kábel. :B Egész izgalmas volt azt látni 20:44kor hogy a Real meccsen 2-2 az állás,és tudtam hogy csak néhány perc van már csak hosszabbítással együtt.De azért csak behúzták. :B

Mára valszeg lesz egy nagyobb pénzes szelóm méghozzá.:

Real győzelmet én talán be mernék kockáztatni.Ha nem lesz meg akkor Realnak kampó,habár mondjuk szerintem amúgy is mindegy,mivel Sevilla nem fogja megállítani a Barca-t..de hát ki tudja.

Inter 1X-re sincs rossz szorzó.Ez a kombi már 2.13-as szorzót ad.
    Vagy esetleg D&B fogadásban Inter 1.78-ért.
    Nem igazán várok sok gólt a meccsen,valszeg 60.percig 1gól lesz max,szóval talán underre is érdemes tenni.

Még a Marseille - Rennes -el szemezgetek,H-ra 1.42 a szorzó,ha nyernek akkor már tuti a bajnoki cím,és nem is olyan nagy szám az ellenfél.

Még ami jó lehet az a bundásliga.:Austria Vienna- Rapid Vienna
    1X-re 1.42-es szorzó van,eddig 19 meccsből 8 A.vienna győzelem 10 döntetlen , és mindössze 1 R.vienna győzelem,az is utoljára 2005-ben volt.
    Mondjuk ez csak statisztikára alapszik,egyik csapatot se láttam még játszani,és amúgy se szoktam bundásligára fogadni,de azért erre szerintem teszek egy kis aprót. ;)