Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • valakky

    aktív tag

    válasz valakky #14096 üzenetére

    úgy tűnik, hogy kb. megfelel. van mjpeg, bár párszor már eldobta, míg onvifen ugyanakkor elérhető volt a kamerakép. lehet, hogy a contacam hibája. időnként az app se tud p2p-en bejelentkezni, míg külső portról beengedve a tinycamon viszont van kép. és ezen egy alkalommal csak az újraindítás segített.
    az infrája most vagy jó, vagy hulladék, mert éjjel van az udvaron az utcáról világítás, kikapcsolva egész jó képet ad, bekapcsolva meg egy barna masszát, árnyakkal. de egyébként az eddigiekhez képest még mindig ez a legjobb, hogy kikapcsolt infra mellett is sok kivehető részlet, színek.
    a h264 stream persze szépen kockásodik hirtelen mozgáskor (ezért szeretem a jpeg-et rögzítésre, mert igaz hogy 1 fps, viszont egy arc adott esetben teljesen kivehető).
    képminőség meg a nyújtott lehetőségek egyébként ennyi pénzért bőven megfelelnek és tényleg jó a fényérzékenysége, meg azt ezt vezérlő szoftver.
    szépen működik a progik alatt is, beállítható könnyen, a fentiken kívül max annyi bajom van vele szépséghibaként, hogy simán csak az mjpeg vagy h264 webstreamhez böngészőből nem tudok hozzáférni (legegyszerűbb nekem könyvjelzőból kattintani) az összes foscamos leírást megnéztem, a legtöbbön nem elérhető, a maradék kettőnél meg valamilyen hibát dob.
    hogy mit szól majd kültéri, de védett és fedett működéshez, azt meglátjuk. volt már rendes kültéri foscamom, az egyik garidő alatt ment tönkre, cserélték, a csere meg 7 évig ment, esőben, hóban, kánikulában. vga/4:3 :D
    kb. 2 éve sima tenda c5-öt használok, műkszik most is, csak kb. 20 percenként eldobja a képet úgy, hogy hirtelen sötét lesz, majd szépen a beállítja magát, belövi a fényerőt és minden rendben. de minden 2-3. alkalommal meg eldobja ilyenkor a wifi jelet is kb. fél percre. mindkettő ezt csinálja kb. 1,5 év után, kb 1 időben lettek véve, és kb. 1 időben kezdték el produkálni.

Új hozzászólás Aktív témák