MyPhone Hammer Iron - strapadroid az alsóházból

Bevezető, tartozékok

Nagyon régen járt a szerkesztőségükben myPhone eszköz, tavaly nem is teszteltünk készüléket a gyártótól. A cég működése továbbra sem változott, Lengyelországban található a székhelyük, ahol megkapja a készülék a márkajelzést és a lokalizációt, illetve az európai értékesítést is ők intézik, a gyártás helye azonban továbbra is Kína. A gyártó először az időseknek szánt, egyszerű, nagy gombokkal felvértezett készülékek kapcsán vált ismertté, amikor az Emporia és Doro készülékek jellemzően nem magyar jövedelmekhez és nyugdíjakhoz voltak beárazva, a myPhone azonban ezen készülékek árának töredékéért kínált elfogadható minőséget.

MyPhone Hammer Iron kézben tartva
[+]

Az „idősmobilok” után úgy gondolták, hogy érdemes lehet okostelefonokkal és tabletekkel is foglalkozni, ezekkel a készülékekkel ugyanis valószínűleg komolyabb eladásokat lehet produkálni, mint a korosabb generációnak szánt céleszközökkel. Tesztünk jelenlegi alanya a Hammer Iron, ami nem egy teljesen hagyományos készülék, egy strapatelefonról beszélünk ugyanis, ami teljesítette az IP67-es ipari szabvány feltételeit, emellett pedig tulajdonképpen egy teljes értékű androidos okostelefon, aminek az árazása sem elrugaszkodott.

MyPhone Hammer Iron doboz
[+]

A szürke dobozt fekete-sárga színű kordonszalagra emlékeztető csíkok veszik körül, specifikációk a csomagolás alján találhatók, illetve a telefon képe is felfedezhető a dobozon. A kicsomagolás során a hátlap eltávolításához szükséges célszerszámon kívül az USB-kábelt, a töltőfejet és az earbud kialakítású, felvevőgombos headsetet találjuk meg. A készüléken gyárilag található egy tökéletesen illesztett, mindenféle feliratot nélkülöző, fényes kijelzővédő fólia. Színvariációk tekintetében az általunk kipróbált fekete változaton kívül sárga-fekete kombinációban érhető el a Hammer Iron.

A cikk még nem ért véget, kérlek, lapozz!

Azóta történt

  • emporiaSMART - androidős

    Az osztrák gyártó legújabb készüléke Android operációs rendszert futtat, de ebből semmi nem látszik, a senior korosztály által is kiválóan kezelhető.

  • myPhone Hammer Axe LTE - az én telóm kalapács és balta

    Barkácsolásra vagy középkori megmérettetésre nem használható, a por-, víz- és ütésálló myPhone viszont gyors, támogatja a 4G hálózatokat, remekül egybe lett rakva és sokáig bírja.

  • myPhone Hammer Axe - a melegben sem izzad

    Az Axe és annak LTE variánsa külsőleg ugyanolyanok, ám belső terén lényeges különbségek adódnak: tesztalanyunk MediaTek MT6582 SoC-t, 1 GB RAM-ot és 8 GB háttértárat kapott.

Előzmények

  • Doogee Titans 2 DG700 - nem harap

    Stílusos megjelenésű az első Doogee termék, amelyet tesztasztalunkon kipróbáltunk, a Titans 2 ráadásul víz-, por- és rázkódásálló borítást kapott.

  • CAT S50 - alap, amelyre építhet

    Az amerikai vállalat újdonsága por-, víz- és ütésálló, katonai szabványoknak is megfelel, a Snapdragon 400 SoC miatt pedig hardveresen sem áll már gyenge lábakon.

  • Samsung Galaxy S5 Active - kibiztosítva

    A koreai gyártó csúcsmodelljének strapabíró kiadására a kelleténél kicsit többet kellett várni, de aki félti a telefonját és mégis komoly teljesítményt vár el, azok most örülhetnek.

  • Maxtron IP67-1 - csavarosan a napsütésből

    Az indonéz gyártó újdonsága robusztus külsővel hívja fel magára a figyelmet, két SIM-et kezel, ezen kívül ellenáll a víznek és a pornak.

Hirdetés