Hirdetés

HTC 10 - tízpróba

Szoftveres extrák

Nem maradt ki a gesztusvezérlés, aminek segítségével villámgyorsan ugorhatunk a kamerába, a BlinkFeedre, vagy akár a kezdőképernyőre, bár a remekül működő ujjlenyomat-olvasó ismeretében főleg a fényképezési lehetőségben van potenciál, akár a telefon mély álmából felkeltve is 2-3 másodperc alatt megnyithatjuk a fényképezőt, a pillanatok gyors megörökítésében pedig segít a lézeres autofókusz és a remek írási sebességű belső tároló is.

A TouchPal a HTC-s megjelenéshez idomul, viszont funkcionalitása teljes körű. A TouchPal a HTC-s megjelenéshez idomul, viszont funkcionalitása teljes körű.
A TouchPal a HTC-s megjelenéshez idomul, viszont funkcionalitása teljes körű. [+]

A gyári billentyűzet sokak örömére a TouchPal, ha korábbi mobilunkon is ezt használtuk, akkor gond nélkül, felhőből szinkronizálhatjuk a személyes szótárunkat, viszont prémium előfizetést nem kapunk hozzá. Egy csúcstelefonnál természetesen nem lehet kérdés, hogy villámgyors a bevitel, jó az érintésérzékelés, és összességében kényelmes a gépelés.

A Zoe videoszerkesztővel remek klipeket lehet gyártani. A Zoe videoszerkesztővel remek klipeket lehet gyártani.
A Zoe videoszerkesztővel remek klipeket lehet gyártani. [+]

A gyári alkalmazások szinte egytől egyig a Google-től érkeznek, ám ezek egyáltalán nem lógnak ki a felület stílusából, illetve elég jól működnek. Extra alkalmazásokkal nem vagyunk megfojtva, a Boost+ segítségével tarthatjuk karban a rendszert, de erre kimondottan nagy szükség a mindennapokban nincs, a hangulatos Zoe videoszerkesztő viszont bármikor hasznos lehet, ennek varázsa, hogy bődületes mennyiségű időt lehet elpazarolni a videók összerakására, viszont akár néhány másodperc alatt is csinálhatunk egy hangulatos klipet néhány pillanatképből.

A cikk még nem ért véget, kérlek, lapozz!

  • Kapcsolódó cégek:
  • HTC

Azóta történt

Előzmények

Hirdetés